Organizacja i opłaty

GODZINY PRACY PRZEDSZKOLA

Przedszkole czynne jest w godzinach od 6.30 do 17.00 od poniedziałku do piątku w dni powszednie.
Od września 2015r zmienią się godziny funkcjonowania placówki.
Czynne będzie od 6.00-19.00
Zgodnie ze statutem przedszkola, do dnia 30 września dyrekcja przedszkola poinformuje rodziców o dniach wolnych od pracy.
W okresie wakacyjnym przedszkole funkcjonuje w zależności od liczby chętnych dzieci i zainteresowania rodziców.

CZESNE

W roku przedszkolnym 2014/2015 czesne wynosi 200 zł
Od września 2015 r pragniemy zmienić ofertę naszego przedszkola. Czesne uzależnione będzie od czasu pobytu dziecka w przedszkolu.
Wariant I   czesne: 170zł /m-c  - pobyt dziecka do godz 13.00
                                  posiłki: śniadanie, II śniadanie cena 3zł / dzień
Wariant II  czesne: 200zł /m-c  - pobyt dziecka do godz 17.00
                                  posiłki: śniadanie, II śniadanie, obiad z dwóch dań, podwieczorek   cena 9zł / dzień